KONST / Litografier / Färglitografi 11525285
nr 1152 5285
Färglitografi
Monica Andersson, signerad och numrerad 58/200, med dedikation, motivet: 48x38
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:36:45